• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۸ آذر
  • اِلأَربِعا ١۰ ربيع الثاني ١٤٤۰
  • Wednesday, December 19, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير ساعت 06:53 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۵ ساعت 06:53 | تعداد بازدید: 172 | کد مطلب: 62545
امام جمعه بوشهر؛

تامین اجتماعی در ارائه خدمات به مردم نقش بسیار مهمی ایفاء می کند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به کمبود امکانات بهداشتی و درمانی در استان، گفت: استان بوشهر در عرصه مدیریت پزشکی با وضعیت آرمانی فاصله دارد.
تامین اجتماعی در ارائه خدمات به مردم نقش بسیار مهمی ایفاء می کند

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ؛ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر یکشنبه در دیدار مدیردرمان و مسئولان درمان تامین اجتماعی استان بوشهربا تبریک هفته تامین اجتماعی اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی در ارائه خدمات به مردم نقش بسیار مهمی بر عهده دارد.
وی بخش درمان تامین اجتماعی را بسیار مهم دانست و اضافه کرد: در استان بوشهر شاهد ارائه خدمات درمانی مطلوبی از سوی تامین اجتماعی هستیم که می‌طلبد برای توسعه خدمات‌دهی در این بخش تلاش شود.
امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون به مسئله بهداشت به خوبی توجه نشده و اغلب توجه‌ها به درمان بوده است، بیان کرد: باید فرهنگ‌سازی لازم در عرصه بهداشتی انجام شود تا شاهد تحول در این حوزه باشیم.
وی با اشاره به اینکه تاکنون در زمینه توسعه بخش درمانی و پزشکی در استان بوشهر به خوبی عمل نشده است و کمبودهای زیادی در این زمینه وجود دارد، افزود: استان بوشهر در عرصه مدیریت پزشکی با وضعیت آرمانی فاصله دارد.
آیت‌الله صفایی بوشهری خواستار رفع کمبودها شد و تصریح کرد: در استان بوشهر از دیرباز فرهنگ کوچک بینی و کوتاه بینی وجود داشته است و نیاز است که نگاه ویژه‌ای به زیرساخت‌های درمانی استان صورت گیرد.
وی با بیان اینکه استان بوشهر یک استان بین المللی است، ادامه داد: باید در کنار این پیشرفت، حوزه زیرساخت‌های پزشکی استان نیز پیشرفت کند و دارای بهترین درمانگاه ها و بیمارستان‌ها در افق بین المللی باشیم.
وی خواستار طراحی زیرساخت‌های استان بوشهر بر اساس زیباترین و استانداردترین سازه‌ها و مطابق با ۲۰ سال آینده شد و گفت: در استان بوشهر در حوزه تجهیزات پزشکی دچار فقر تجهیزات هستیم و اصلا جالب نیست که مردم برای استفاده از برخی دستگاه‌ها چندین ماه در نوبت باشد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خواستار همکاری و مشارکت مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان بوشهر و مجمع خیرین سلامت ایران در زمینه تجهیزات پزشکی شد.
دکتر دارابی مدیر درمان تامین اجتماعی استان نیز در این دیدار به تشریح خدمات درمان تامین اجتماعی استان پرداخت و گفت :تامین اجتماعی در استان با دارا بودن سه مرکز بستری و هفت مرکز درمانی سرپایی در سال ٩٦پذیرای بالغ برسه میلیون مراجعه کننده بوده است که این آمار نسبت به سال قبل رشد ٥ درصدی داشته است .
دکتر دارابی گفت: توسعه خدمات درمانی در استان را به جد دنبال می کنیم و بر همین اساس در سال جاری عملیات اجرایی احداث چند مرکز درمانی را آغاز کرده ایم .
وی افزود: با نهایی شدن احداث درمانگاه در شهرستان تنگستان سازمان تامین اجتماعی در همه شهرستانهای استان مرکز درمانی ملکی خواهد داشت .

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير ساعت 06:53 | تعداد بازدید: 172 | کد مطلب: 62545
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • گزارش تصویری/مراسم ترحیم و یادبود مدیر عامل و معاون فقید سازمان تامین اجتماعی
  • گزارش تصویری دیدار سرپرست و کارکنان درمانگاه تخصصی شهید مطهری با امام جمعه گناوه
  • گزارش تصویری بازدید نماینده مردم دیر ،کنگان ،جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی از بیمارستان عسلویه
  • گزارش تصویری/دیدار دکتر دارابی با کارمندان ستاد مدیریت درمان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
  • گزارش تصویری تجلیل دکتر دارابی از پزشکان و داروسازان پلی کلینیک مبعث به مناسبت روز پزشک و داروساز
  • گزارش تصویری تجلیل دکتر دارابی از پزشکان و داروسازان بیمارستان سلمان فارسی به مناسبت روز پزشک و داروساز

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 3/6091 sec